نرم افزار هوشمند فروش مخصوص کافی شاپ، رستوران و فست فود
اطلاعات بیشتر
کانِکتیت

راهکار نوین جذب مشتری

کانکتیت پلتفرم هوشمند ارتباطی ست که در آن کاربران فقط با اتصال به وای فای می توانند از تمامی خدمات و امکانات مجموعه ی شما بهرمند گردند.

منو هوشمند

کاربران با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود می توانند علاوه بر آگاهی از پیشنهادات ویژه، تصویر و قیمت و توضیحات هر محصول را به تفکیک دسته بندی مشاهده نمایند.

نظرسنجی

با تعیین سوالات نظرسنجی و نحوه پاسخگویی می توانید در لحظه از نظرات تجمیع شده کاربران به صورت آماری و نموداری مطلع شوید تا از این بانک ارزشمند جهت پیشبرد مسیر مجموعه استفاده نمایید.

احراز هویت

کاربران پس از تکمیل فرم ثبت نام به وسیله رمز عبور پیامک شده به شماره همراه، احراز هویت شده و مجوز دسترسی به اینترنت را خواهند داشت.

مدیریت صحیح اینترنت

می توانید با تعیین مدت زمان، سرعت و حجم (دانلود و آپلود) استفاده کاربران از اینترنت را مدیریت کنید. بدین ترتیب تمامی افراد به صورت عادلانه دسترسی به اینترنت داشته و میزان استفاده‌ی هر شخص معلوم می باشد.

بانک مشتریان

پس از انتخاب فیلدهای ثبت نام با دریافت اطلاعات هویتی کاربران به وسیله سیستم احراز هویت قادر خواهید بود تا از این اطلاعات در راستای شناخت بیشتر مشتریان، اطلاع رسانی، کمپین های تبلیغاتی، ... استفاده نمایید.

جدید
سبد سفارش

این امکان وجود دارد تا کاربران با انتخاب محصول و اضافه کردن به سبد خرید، مشخص نمودن جزئیات و کد تخفیف سفارش خود را ثبت کنند.

جدید
ورود خودکار

فقط با یکبار ثبت نام کاربران در یکی از مراکز تحت پوشش کانکتیت، در اتصالات بعدی به صورت خودکار به پروفایل اختصاصی خود وارد می شوند.

جدید
پرداخت آنلاین

پس از ثبت محصول یا خدمات در سبد سفارش، امکان پرداخت از طریق درگاه بانک فراهم می باشد و کاربران بدون مراجعه به پیشخوان می توانند وجه مورد نظر را آنلاین پرداخت کنند.

جدید
امتیاز دهی

پس از ثبت و اتمام مراحل سفارش، کاربران می توانند به محصول یا خدمات مورد استفاده‌ی خود امتیاز داده و دیگر کاربران را از میزان رضایتمندی خود آگاه سازند.

شبکه های اجتماعی

کاربران پس از اتصال به اینترنت به صورت کاملا خودکار به سمت صفحات مجازی یا وب سایت مجموعه هدایت شده که افزایش تعداد بازدیدکنندگان را در پی دارد.

اینترنت فوری

در صورت تمایلِ مدیریت مجموعه، کاربران می توانند در مواقعی که امکان ثبت نام وجود ندارد، به اینترنت با محدودیت های از پیش تعیین شده دسترسی پیدا نمایند.

گزارش گیری

در صورت بروز سوء استفاده از بستر ایجاد شده، امکان ارجاع اطلاعات فرد خاطی به مراجع قانونی وجود دارد. این اطلاعات شامل تعداد دفعات اتصال، میزان استفاده از ترافیک، زمان استفاده از سیستم و... می باشد.

تعریف دسته های کاربری

برای دسته های مختلف کاربران سطح دسترسی به اینترنت متفاوت است مانند پرسنل، مشتریان ویژه، تویست ها و ... که این دسترسی ها در پنل مدیریت قابل تعریف است.

دریافت انواع فایل

دانلود انواع فایل های مورد نظر مثل: اپلیکیشن، ویدئو، موزیک و ... برای کاربران بدون نیاز به اینترنت فراهم شده است. تنها با اتصال به وای فای مجموعه افراد می توانند فایل های مورد نظر را دریافت کنند.

درباره ما

با بیان رزومه و دست آوردها و معرفی صحیح از مجموعه به کاربران، علاوه بر بالابردن سطح اعتماد آن ها خواهید توانست مشتریان را با ویژگی های خود بیشتر آشنا نمایید.

چند زبانه

فرقی نمی کند که کاربران به چه زبانی صحبت می کنند. فقط کافیست در ابتدا پرچم کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده تا تمامی این مجموعه خدمات به زبان مورد نظر تغییر کند.

جدید
مدیریت شعب

در صورت پیاده سازی این سامانه در شعبه های یک مرکز، جهت سهولت در مدیریت شعبه ها این امکان فراهم شده تا کارفرما بتواند در یک پنل مدیریت تمامی اطلاعات شعب را مشاهده و تغییرات مَد نظر خود را اعمال کند.

ارسال خودکار پیامک

با یک مرتبه تنظیم متن پیام، سامانه در سالگرد تولد یا ازدواج کاربران به صورت خودکار پیامک تبریک ارسال می کند. در این قسمت امکان ارسال پیام های تبلیغاتی نیز وجود دارد.